top of page

Виховна година з теми: «Парад вітамінів»

Здоров'я — це перша і найважливіша потреба людини, яка забезпечує гармонійний розвиток особистості, є передумовою пізнання оточуючого світу, до самоутвердження та щастя людини.

Для підтримання нормальної життєдіяльності організму крім білків, жирів, вуглеводів, мінеральних речовин і води потрібні вітаміни.

Вони мають сильний і певною мірою специфічний вплив на процеси обміну, причому в дуже невеликих кількостях.

Під час пандемії, головною задачею є зберегти здоров'я, зміцнити імунітет, підвищити опірність організму.

Тому 18 жовтня 2021р у ВСП «Старобільський фаховий коледж ЛНАУ» була проведена виховна година з теми: «Парад вітамінів». Тема розкривала роль та значення вітамінів для організму людини.

Студенти ознайомилися, що організму людини необхідно принаймні 13 різних вітамінів.

Вони не виконують в організмі ані енергетичної, ані структурної функції, але є необхідними для використання тих сполук, які ці функції виконують, зокрема білків, ліпідів і вуглеводів.

Вітаміни надходять в організм з продуктами харчування, переважно рослинного походження. Вітаміни є складовою частиною молекул багатьох ферментів та деяких фізіологічно активних речовин, які беруть участь в обміні речовин. Отже, якщо вітаміни не надходять з їжею, то організм не отримує необхідних речовин, що згубно позначається на здоров’ї людини.

Такі знання допоможуть студентам приймати відповідальні рішення щодо свого життя і здоров'я.

Під час виховної години була проведена «вітамінна» лотерея. Присутні отримали набір фруктів та овочів, багатих на цінні вітаміни.

Всі студенти зарядилися позитивом та гарним настроєм, що також зміцнює здоров'я та імунітет організму.


Виховну годину підготували та провели куратор групи В-41 Васюніна Т.Г. та студенти Лопатка Ірина і Черняєв Сергій.48 переглядів

Comentários


герб2023.png

Відокремлений структурний підрозділ

"Старобільський фаховий коледж Східноукраїнського

національного університету імені Володимира Даля"

bottom of page