top of page

Засідання методичного об’єднання кураторів

У ВСП "Старобільський фаховий коледж ЛНАУ" 24 березня 2021 року відбулося чергове засідання методичного об’єднання кураторів (МОК). На засіданні своїм досвідом виховної роботи поділилась куратор групи В-31 Васюніна Т.Г. і виступила з доповіддю і презентацією на тему: «Використання форм і методів виховної роботи досвічених кураторів». Вона наголосила, що використовує в роботі основні методи впливу на свідомість особистості: бесіда(групова, індивідуальна), дискусія, переконання, приклад , а із форм виховної роботи – вікторини, тренінги, заочні екскурсії, конференції .

Куратор групи М-41 Мороз Ю.В. звернув увагу присутніх на виховання культури спілкування у студентів. Він акцентував , що сьогодні однією з головних якостей людей є толерантність – готовність приймати інших такими , якими вони є. Найбільш сприятливою для формування толерантності є колективна творча діяльність, під час якої студенти мають можливість показати особисте ставлення до однолітків.

На засіданні МОК був узгоджений графік проведення відкритих виховних годин на 2 семестр кураторами академічних груп і затверджені методичні розробки виховних заходів на квітень – травень 2020-2021 н.р.


Світлана ЛАЗОРЕНКО – голова методичного об’єднання кураторів92 перегляди

Comments


герб2023.png

Відокремлений структурний підрозділ

"Старобільський фаховий коледж Східноукраїнського

національного університету імені Володимира Даля"

bottom of page