top of page

Кращій за професією

Професія ветеринарного лікаря цікава і відповідальна, тому потребує великих знань та практичних вмінь, щоб надати кваліфікаційну допомогу хворим тваринам.

З давніх часів відомо, що медичний лікар лікує людей, а ветеринарний – людство. Тому підготовка ветеринарного спеціаліста повинна бути компетентною та якісною. при навчанні студентів за спеціальності «Ветеринарна медицина» використовуються різні методи навчальних занять. Окрім лекційних, практичних та лабораторних занять, передбачені – розважальні та ігрові конкурси, вікторини, брейн-ринги.

В саме таких конкурсах «Кращий фармаколог» з дисципліни «Фармакологія» та «Кращий терапевт» з дисципліни «Внутрішні незаразні хвороби» було запропоновано прийняти участь студентам ВСП «Старобільський фаховий коледж ЛНАУ» відділення «Ветеринарна медицина» під керівництвом викладача Лазоренко С.О. та Анісімова С.Л.

Конкурс-вікторина проводився у формі ділової гри. Студенти груп В-31та В-41 представили дві команди. Команди очолили капітани. Учасникам були запропоновані питання як теоретичного так і практичного характеру. На першому етапі конкурсу студенти згадали стародавніх вчених, та сучасних діячів фармакологів, терапевтів, що зробили великий внесок у розвиток наук. На другому етапі відпрацьовували практичні навички з виписування рецептів, працювали з мікроскопом, та вирішували виробничі ситуації.

З наданими завданнями легко впорались та закріпили отримані раніше практичні навички.

У цілому конкурс проходив в цікавій ігровій атмосфері. Переможцями стали студенти групи В-31, які показала високі професійні, теоретичні знання і навички.
Викладачі ветеринарних дисциплін: Лазоренко С.О., Анісімов С.Л.


75 переглядів

コメント


герб2023.png

Відокремлений структурний підрозділ

"Старобільський фаховий коледж Східноукраїнського

національного університету імені Володимира Даля"

bottom of page