top of page

Нагородження переможців

У ВСП «Старобільський фаховий коледж ЛНАУ» в рамках тижня циклової комісії природничих дисциплін та фізвиховання 29 квітня 2021 року підведено підсумки КОНКУРСУ тренувальних сайтів-візиток «Кращий веб-дизайнер». Конкурс було оголошено з 22 березня 2021 року серед студентів перших курсів.

За навчальною програмою дисципліни «Інформатика» студенти першого курсу на базі БЗСО проходили навчання за варіативним модулем «Веб-технології» і тому ознайомились з базовими поняттями і практичними прийомами роботи в цій галузі знань.

Студенти творчо підійшли до участі в цьому конкурсі і на протязі місяця створювали сайти, наповнювали їх контентом, розробляли дизайн. Вразило різноманіття тематики сайтів, яку студенти обирали самостійно.

Викладачами циклової комісії природничих дисциплін та фізвиховання переможцями цього конкурсу визнані:

- Шаповалов Олексій: «Ветеринарна клініка» - сайт ветеринарних послуг (Google-сайт), «VetLife» - сайт ветеринарної клініки (WIX-сайт);

- Солодовник Галина: «4 лапи» - сайт ветеринарних послуг (Google-сайт), «Притулок для тварин» - сайт притулку для тварин і пошуку хазяїв для покинутих тварин (WIX-сайт);

- Гапотченко Вікторія: «Закони Мерфі» - сайт про жартівливі універсальні філософські принципи, так звані закони Мерфі (WIX-сайт), «Фермерське господарство "Колосок" - сайт-візитка фермерського господарства (Google-сайт).

Переможці нагороджені грамотами і солодкими призами.

Вітаємо переможців!


Новікова С.Ю.

голова ЦК природничих дисциплін та фізвиховання


69 переглядів

Comments


герб2023.png

Відокремлений структурний підрозділ

"Старобільський фаховий коледж Східноукраїнського

національного університету імені Володимира Даля"

bottom of page