top of page

Онлайн-семінар «Інноваційні технології виробництва продукції свинарства»

Викладачі циклової комісії зооветеринарних дисциплін спеціальності 204 «Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва" 22 лютого 2024 року взяли участь в онлайн-семінарі «Інноваційні технології виробництва продукції свинарства», який проводив Науково-методичний центр ВФПО.


Спікери онлайн-семінару розкрили питання стану і перспектив розвитку свинарства, особливості генетичних досліджень, сучасні підходи в організації мікроклімату в приміщеннях з утримання свиней, технологічні рішення у сучасній технології виробництва свинини на промисловій основі, автоматизацію підгодівлі поросят-сисунів, показали досвід використання фітобіотиків у промисловому свинарстві та інноваційні підходи в організації утримання та годівлі свиней різних статево-вікових груп; ознайомили з комплексом лабораторно-діагностичних досліджень для промислового свинарства.


Учасники онлайн-семінару звернули увагу на особливості підготовки фахівців для галузі свинарства у закладах вищої та фахової передвищої освіти України та їх практичну підготовку. Онлайн-семінар пройшов на високому професійному рівні, інформаційно насичено, змістовно, цікаво.


26 переглядів

Останні пости

Дивитися всі

Comentarios


герб2023.png

Відокремлений структурний підрозділ

"Старобільський фаховий коледж Східноукраїнського

національного університету імені Володимира Даля"

bottom of page