top of page

Результат V Обласного конкурсу-огляду «Єдина і сильна-2021»

ВСП «Старобільський фаховий коледж ЛНАУ» з метою впровадження в навчально-виховний процес елементів пошуково-дослідницького характеру, орієнтованих на вивчення історичного минулого, народної моральної й духовної спадщини Луганщини; сприяння формуванню у студентської молоді бажання до самопізнання та розвитку власних можливостей; підвищення рівня соціальної перцепції та ефективного входження у різні соціальні групи; формування активної громадянської позиції; підвищення рівня знань у студентської молоді про засади позитивної психології, стратегії успіху; впровадження у виховний процес елементів соціального підприємництва, протягом 2020-2021 навчального року брав участь у конкурсі-огляді творчих робіт, що проводився Лисичанським педагогічним коледжем.

ВСП «Старобільський фаховий коледж ЛНАУ» надіслав проєкт в «Літературна номінація» «Змагайся за нове життя» під керівництвом викладачок Холодницької Ю.С., Чумак Л.В. та авторського складу Величко А., Боровської Ю.О. і отримали почесне І місце. В цьому проєкті показано не лише тяжке життя, моральна та духовна тяга до життя, а ще на прикладі афірмацій мотивація до кращого, нескінченного, бажаного, прекрасного, яке ми самі вправі собі творити.

Творча група переможців ВСП «Старобільський фаховий коледж ЛНАУ» відзначена дипломами конкурсу-огляду «Єдина і сильна -2021».

Нам не потрібні крила, щоб літати, треба мати людей, які не дадуть впасти!

83 перегляди

Comments


герб2023.png

Відокремлений структурний підрозділ

"Старобільський фаховий коледж Східноукраїнського

національного університету імені Володимира Даля"

bottom of page