top of page

СТАЛЕ ТВАРИННИЦТВО ТА ДОБРОБУТ ТВАРИН

Викладачі циклової комісії зооветеринарних дисциплін ВСП «Старобільський фаховий коледж СНУ ім.В.Даля» 17 жовтня 2023 прийняли участь у міжнародному вебінарі “Sustainable Livestock Production and Animal Welfare: Meat Biochemistry in Relations to Animals stres”/”Стале тваринництво та благополуччя тварин: біохімія м’яса у зв'язку зі стресом тварин”.


Захід відбувся з метою реалізації міжнародного проєкту Еразмус+, напрямку К2: співпраця між організаціями та установами, розбудова потенціалу у сфері вищої освіти “Стале тваринництво та благополуччя тварин”/Sustainable Livestock Production and Animal Welfare SuLAWe.

Метою проєкту було посилити інтернаціоналізацію вищих навчальних закладів та спроможність молодих та старших фахівців долати існуючі та майбутні виклики у сфері сталого тваринництва та добробуту тварин шляхом впровадження орієнтованої на попит та орієнтованої на практику освітньої програми у вищих навчальних закладах України, а також через сприяння політичного діалогу та структурованої стратегії передачі знань.
Лектором заходу була професор Шведського університету сільськогосподарських наук (м. Упсала), фахівець із зовнішньої співпраці з питань якості харчових продуктів, координатор дослідницьких шкіл «Focus on Food and Biomaterials» та «LiFT» («Future Technologies for Виробництво харчових продуктів”) Галія Замарацька.

Лектор розкрила основні питання: про історію та цінності м'яса; структуру м'язів, конвенцію м'язів до м'яса; дефекти якості м'яса, пов'язані зі стресом.


Голова ЦК зооветеринарних дисциплін

Аліна МАЦНЕВА

41 перегляд

Comentarios


герб2023.png

Відокремлений структурний підрозділ

"Старобільський фаховий коледж Східноукраїнського

національного університету імені Володимира Даля"

bottom of page