top of page

Тиждень кібербезпеки в коледжі

Багато країн світу ведуть цілеспрямовану роботу, щоб зробити кібербезпеку частиною культури суспільства і щороку проводять Місяць кібербезпеки. В 2018 році, за ініціативи ТОРГОВО-ПРОМИСЛОВОЇ ПАЛАТИ України та Держспецзв’язку, Україна приєдналася до європейської традиції і вже четвертий рік поспіль проводить з 1 по 31 жовтня Місяць кібербезпеки в Україні. Заходи покликані поліпшити знання громадян про кібергігієну та сформувати культуру безпечної поведінки у віртуальному просторі.

В рамках місячника кібербезпеки в Україні першокурсники ВСП «Старобільський фаховий коледж ЛНАУ» на цьому тижні пройшли неформальне навчання на платформі EduHub на тему «Безпека в Інтернеті». Студенти проглянули інтерактивні відеороліки, дали відповіді на питання і отримали сертифікати про проходження навчального курсу.
Також студентка групи ОРС-11 Топчій Снєжана прийняла участь у загальнонаціональному конкурсі з кібербезпеки для студентів та учнівської молоді “КіберНіндзя” в номінації «Інтерактивна інфографіка з кібербезпеки». Результати будуть оголошені 18 листопада.Ці заходи сприятимуть підвищенню відповідальності молодого покоління, яке перебуває в цифровому просторі, маючи звичайний смартфон, комп’ютер тощо, бо кількість кіберзагроз наразі зростає в десятки й сотні разів. Ми сьогодні можемо констатувати не просто локальні загрози, а говорити про кіберпандемію.


Світлана НОВІКОВА

викладач інформатики

37 переглядів

コメント


герб2023.png

Відокремлений структурний підрозділ

"Старобільський фаховий коледж Східноукраїнського

національного університету імені Володимира Даля"

bottom of page