Може здаватися, що дистанційне навчання в сучасному світі дуже легко налаштувати. Скидаєш посилання на книжки, завдання у месенджер і збираєш відповіді. Проте, одним з важливих аспектів взаємодії під час навчання є живе спілкування, споглядання та слухання.
Саме тому 10 лютого викладачі ВСП «Старобільський фаховий коледж ЛНАУ» прийняли активну участь в онлайн-тренінгу «Основи роботи в кадрі». Захід був організований Науково-методичним центром вищої та фахової передвищої освіти, спікер - Анна Шевченко, телеведуча та медіатренер.
В результаті тренінгу викладачі і співробітники набули навичок для організації ефективного онлайн-спілкування під час дистанційного навчання, роботи перед камерою, упровадження нових інструментів діджітал комунікації, підвищення особистого бренду та іміджу педагогічних працівників.
![](https://static.wixstatic.com/media/e15627_9b132b15fcbd46278a7d1fbb3f67d3d8~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_147,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/e15627_9b132b15fcbd46278a7d1fbb3f67d3d8~mv2.jpg)