top of page

Першість коледжу з жиму штанги лежачи

Згідно календарного плану проведення спортивно-масових та оздоровчих заходів 17 березня в спортивній залі пройшла відкрита першість коледжу з жиму штанги лежачи.

В змаганнях взяли участь близько 20 учасників, які змагалися у двох підгрупах – серед 1-2 курсів та серед 3-4 курсів.

Серед студентів молодших курсів з результатом 80 кг переміг РОМАШКА Віталій, студент групи М-21. З таким само результатом, але з більшою власною вагою, друге місце посів студент групи МС-12 МЕЛЬНИК Олександр. А третє місце виборов студент групи М-21 МАРЧЕНКО Ярослав з результатом 75 кг.

Підведення підсумків серед старших курсів відбувалося згідно коефіцієнту k, який визначався шляхом ділення піднятої ваги на власну вагу.

У підсумку місця розподілилися таким чином:

1 місце – КРАВЦОВ Олександр – група М-32 (k=1,33; піднята вага – 100кг; власна вага – 75 кг)

2 місце – ПРИКОЛОТА Ігор – група М-42 (k=1,184; піднята вага – 90кг; власна вага – 76 кг)

3 місце – ЧЕРВ’ЯК Олексій – учень Петрівської ЗОШ; (k=1,182; піднята вага – абсолютний результат змагань - 110кг; власна вага – 93 кг).

Переможці та призери змагань були нагороджені грамотами та солодкими призами від адміністрації коледжу.

Бажаємо всім учасникам міцного здоров’я та подальших успіхів у наступних змаганнях!