top of page

Професійний розвиток педагогічних працівників

Підвищення кваліфікації педагогічних працівників є їх професійний розвиток.

З 04 по 18 жовтня 2021 року педагогічні працівники ВСП «Старобільський фаховий коледж ЛНАУ» пройшли навчання за курсом «Цифрові інструменти Google для закладів вищої, фахової передвищої освіти». Навчання було організовано Міністерством освіти і науки України за підтримки Google Україна задля розширення можливостей використання цифрових інструментів для організації дистанційного навчання й підвищення ефективності освітнього процесу. Базовою тренінговою платформою підвищення кваліфікації була Академія цифрового розвитку.

Учасники навчилися організовувати ефективну взаємодію між учасниками освітнього процесу за допомогою цифрових інструментів Google, вивчили особливості та переваги Google Workspace for Education, як працювати з обліковим записом закладу освіти на різних пристроях: за допомогою комп’ютера і мобільного пристрою. Як створити та підтримувати персональне інформаційне середовище викладача закладу освіти. Особлива увага була приділена організації дистанційного навчання.

Академія цифрового розвитку нагадала нам, що таке студенські роки, як-то вчасно переглянути усю лекцію, дочитати завдання до кінця та здати виконану роботу вчасно. Дали відчути нам, що відчуває студент навчаючись дистанційно. Навчатись було не легко, проте цікаво та пізнавально.

Вітаємо усіх, хто успішно завершив курс!


Інна БОНДАР - методист


33 перегляди

留言


герб2023.png

Відокремлений структурний підрозділ

"Старобільський фаховий коледж Східноукраїнського

національного університету імені Володимира Даля"

bottom of page